СМЕСТУВАЊЕ

СОБИ

Хотеот UNION располага со вкупно 101 лежаја во 54 соби и 6 апартмани, односно во 70 соби. Собите се средени и опремени за одмор и релаксација, како за деловни луђе така и за оние кои сакаат одморот да го поминат во Белград.

Посебно внимание се посветува на одржувањето на високо ниво на хигиена, како во хотелсските соби така и во останатите простории во хотелот Union.

Собите се еднокреветни, двокреветни со одвоени кревети или со француски лежај и трокреветни. Бањите се со кади или туш кабини. Сите соби имаат телефонска линија, кабелска телевизија и богат мини бар.

АПАРТМАНИ

Луксузно опремени и декориран стилски намештај. Собите се одвоени од дневната соба или од работниот простор како и нежните тонски светла кои ја даваат топлата и удобна атмосфера на собата. Овде беспрекорно ће уживате во приватноста и мирот.

Apartmanite se opremeni so francuski leжaj ili odvoeni kreveti i baњi, direktna telefonska linija, kabelska televizija, kako i mini bar.

ПОНУДА

РЕСТОРАН ХОТЕЛ UNION

Во пријатната атмосфера на климатизираниот ресторан можете да најдете голем избор на домашна и интернационална кујна. Од понудата ги издвојуваме ладните предјадења, супи, топли предјадења, риба, печење, скара, салати, десерти....

Ресторанот располага со 200 места и е идеален за организираwе на сите врсти свечености, прослави, промоции, конференции, деловни собири, свадби, родендени…

Ресторанот секојдневно ви нуди две менија по поволни цени. Хотлот нуди и богат вечерен програм со жива музика допринесува да гостите и посетителите на хотелот се чуствуваат опуштено.

ПИАНО БАР

За интимна и домашна атмосфера ви нудиме вистинско опуштаwе во амбиентот на ПИАНО БАР-от со пијалок и пријатни звуци на клавир за време на ручекот, во попладневните и вечерните часови.

КЛУБ САЛА НА ХОТЕЛИОТ UNION Photos

Се наођа во издвоениот дел на ресторанот и пијано барот. Идеално место за промоции, деловни состаноци, прес конференции или прослави од затворен тип - родендени, свадби......

BUSSINESS ROOM

На гостите во хотелот им е на располагаwе бесплатно користеwе на брза кабловска INTERNET KONEKCIJA, која е на располагање 24 часа. BUSSINESS ROOM овозможува непрекината работа на корисниците и претставува идеална замена за работната канцеларија.

ROOM SERVICE

Во периодот од 07:00 до 01:00 на гостите и е на располађање room service.

ЗАБАВА

Во склоп на хотелот се наођа и СЛОТ КЛУБ кој располага со најмдерни машини (автомати) и на љубиелите на игри на срећа и овозможува забава и релаксација.

Ѕошто да не Одберете Нас
Најдобри Цени

Добра Локација

Одлична Услуга

Пријатен Персонал

Високо Ниво на Хигиена


РЕЗЕРВАЦИЈА НА СОБИ

датум на пристигнување

датум на заминување

ПОНАТАМУРЕЗЕРВАЦИЈА НА СОБИAleksandar CompanyКОНТАКТ | ЦЕНОВНИК | КНИГА НА ВПЕЧАТИОЦИ
Hotel Serbia Hotel Belgrade Hotel Belgrade Centar Hotel
Hotels Serbia Hotels Belgrade Hotels Belgrade Centar Hotels
Отель в Сербии Отель в Белграде Отель в Центре Белграда
Гостиница в Сербии Гостиница в Белграде Сербия, Гостиница в Центре Белграда
Гостиницы в Сербии Гостиницы в Белграде Гостиницы в Центре Белграда Network Equipment Sadity How To Wear
Tops for women Women Dresses Bags For Women
Buy Lingerie Sling Marama Platnene Pelene
Plodni Dani Porodjaj Roditelj
Trudnoca Trudnoca.us Ovulacija
Aetrex Shoes Lend Nook eBook Pitanja i Odgovori